Webform JIRA service desk integration (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Text
ta: உரை

en: Key
ta: சாவி

en: Add field
ta: புலம் சேர்

en: Edit field
ta: புலத்தை மாற்று

en: Delete field
ta: புலத்தை அழி

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு
