Webform JSON Schema (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Required
fi: Pakollinen

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: %name field is not in the right format.
fi: %name kenttä ei ole oikeassa muodossa.
