Webform JSON Schema (2.0.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Required
pl: Wymagane

en: Visible
pl: Widoczny

en: Webform
pl: Formularz

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: %name field is not in the right format.
pl: Format pola %name jest nieprawidłowy.
