Webform JSON Schema (2.0.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Required
et: Kohustuslik

en: Visible
et: Nähtav

en: Webform
et: Veebivorm

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: %name field is not in the right format.
et: %name väli ei ole õiges vormingus.
