Webform JSON Schema (2.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Visible
gl: Visíbel

en: Webform
gl: Formulario web

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: %name field is not in the right format.
gl: O campo %name non ten o formato correcto.
