Webform JSON Schema (2.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Required
nl: Verplicht

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Webform
nl: Formulier

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: %name field is not in the right format.
nl: Veld %name is niet in het juiste formaat.

en: Value is
nl: Waarde is
