Webform JSON Schema (2.0.8) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Required
hu: Szükséges

en: Visible
hu: Látható

en: Webform
hu: Űrlap

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: %name field is not in the right format.
hu: %name mező nem jól van formázva.
