Webform JSON Schema (2.0.9) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Required
da: Obligatorisk

en: Visible
da: Synlig

en: Webform
da: Webformular

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: %name field is not in the right format.
da: Feltet %name har ikke det korrekte format.
