Webform JSON Schema (2.0.9) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Required
lt: Privalomas

en: Visible
lt: Matomas

en: Webform
lt: Web forma

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: %name field is not in the right format.
lt: %name laukelis netinkamo formato.

en: Value is
lt: Reikšmė yra
