Webform JSON Schema (2.0.9) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Required
sk: Povinné

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Webform
sk: Webformulár

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: %name field is not in the right format.
sk: Pole %name nie je v správnom formáte
