Webform JSON Schema (2.0.9) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Visible
sv: Synlig

en: Webform
sv: Webbformulär

en: @name field is required.
sv: Fält @name är obligatoriskt.

en: %name field is not in the right format.
sv: Fält %name är inte i rätt format.
