Webform JSON Schema (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Required
ja: 必須

en: Visible
ja: 表示

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: %name field is not in the right format.
ja: %nameフィルドは有効なフォーマットではありません。
