Webform JSON Schema (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Required
pt: Obrigatório

en: Visible
pt: Visível

en: Webform
pt: Formulário

en: @name field is required.
pt: O campo @name é obrigatório.

en: %name field is not in the right format.
pt: O campo %name não está no formato correto.

en: Value is
pt: Valor é
