Webform AddressFinder (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Location
cs: Místo

en: Street
cs: Ulice

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Postal Code
cs: PSČ
