Webform AddressFinder (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Name
da: Navn

en: Location
da: Lokation

en: Suburb
da: Forstad

en: Street
da: Gade

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: State/Province
da: Landsdel

en: Postal Code
da: Postnummer

en: Composite elements
da: Sammensatte elementer
