Webform AddressFinder (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Location
gl: Localización

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)
