Webform AddressFinder (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Location
tr: Konum

en: Street
tr: Cadde

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: State/Province
tr: İl

en: Postal Code
tr: Posta Kodu
