Webform AddressFinder (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Location
fi: Sijainti

en: Street
fi: Katuosoite

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: webform
fi: verkkolomake

en: Postal Code
fi: Postinumero
