Webform AddressFinder (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Location
uk: Місце розташування

en: Suburb
uk: Передмістя

en: Street
uk: Вулиця

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Unit type
uk: Тип одиниці

en: webform
uk: вебформа

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Street name
uk: Назва вулиці

en: Address line 1
uk: Адресний рядок 1

en: Address line 2
uk: Адресний рядок 2

en: Defaults to: %value
uk: За замовчуванням: %value

en: Composite elements
uk: Складені елементи
