Webform AddressFinder (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Name
he: שם

en: Location
he: מיקום

en: Street
he: רחוב

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Postal Code
he: מיקוד
