Webform AddressFinder (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Name
id: Nama

en: Location
id: Lokasi

en: Suburb
id: Pinggiran

en: Street
id: Jalan

en: State/Province
id: Negara Bagian / Propinsi

en: webform
id: formulir web

en: Postal Code
id: Kode Pos
