Webform AddressFinder (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Name
ru: Название

en: Location
ru: Место

en: Street
ru: Улица

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Unit type
ru: Тип объекта

en: webform
ru: веб-форма

en: Postal Code
ru: Почтовый индекс

en: Street name
ru: Название улицы

en: Address line 1
ru: Адрес

en: Address line 2
ru: Адрес (дополнительно)
