Webform AddressFinder (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Name
pt: Nome

en: Location
pt: Localização

en: Suburb
pt: Subúrbio

en: Street
pt: Rua

en: State/Province
pt: Distrito

en: Unit type
pt: Tipo de unidade

en: webform
pt: Formulário web

en: Postal Code
pt: Código Postal

en: Full address
pt: Endereço completo
