Webform AddressFinder (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Location
ro: Locația

en: Street
ro: Strada

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: State/Province
ro: Judeţ
