Webform Mailchimp (8.x-5.10) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: List
be: Спіс

en: Category
be: Катэгорыя

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Webform
be: Анкета
