Webform Mailchimp (8.x-5.10) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: List
ja: リスト

en: Category
ja: カテゴリー

en: View
ja: ビュー

en: Email
ja: メール

en: Webform
ja: ウェブフォーム
