Webform Mailchimp (8.x-5.10) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: List
pl: Lista

en: Category
pl: Kategoria

en: View
pl: Widok

en: Webform
pl: Formularz

en: Email field
pl: Pole email
