Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: Category
bn: বিভাগ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: About
bn: সম্পর্কে
