Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Category
ca: Categoria

en: View
ca: Mostra

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls
