Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Category
cs: Kategorie

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: About
cs: Popis
