Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: List
es: Listado

en: Category
es: Categoría

en: View
es: Ver

en: Email
es: Correo electrónico

en: About
es: Acerca de

en: Email field
es: Campo tipo email
