Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Category
eu: Kategoria

en: View
eu: Bista

en: Email
eu: Eposta

en: About
eu: (r)i buruz
