Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: List
fi: Lista

en: Category
fi: Kategoria

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja
