Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: About
gu: વિશે
