Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: List
hi: सूची

en: Category
hi: वर्ग

en: View
hi: देखें

en: Email
hi: ईमेल

en: About
hi: के बारे में
