Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
