Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Category
ku: پۆل

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: About
ku: دەربارە
