Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Category
lt: Kategorija

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie
