Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Category
ne: वर्ग

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: About
ne: बारेमा
