Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: List
oc: Listar

en: Category
oc: Categoria

en: View
oc: Veire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: About
oc: A prepaus
