Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: List
ps: لړ

en: Category
ps: ټولی

en: View
ps: ليد

en: Email
ps: بریښنالیک

en: About
ps: په اړه
