Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Category
sk: Kategória

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o
