Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Category
ta: பிரிவு

en: View
ta: பார்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: About
ta: பற்றி
