Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: List
uk: Список

en: Category
uk: Категорія

en: View
uk: Перегляд

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: Webform MailChimp
uk: Веб-форма MailChimp
