Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Category
vi: Mục phân loại

en: View
vi: Xem

en: Email
vi: Thư điện tử

en: About
vi: Giới thiệu
