Webform Mailchimp (8.x-5.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: List
hu: Lista

en: Category
hu: Kategória

en: Email
hu: E-mail

en: Webform
hu: Űrlap

en: Email field
hu: E-mail mező
