Webform Mailchimp (8.x-5.6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: List
de: Liste

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Category
de: Kategorie

en: Email
de: E-Mail

en: Webform
de: Webformular

en: Email field
de: E-Mail-Feld

en: Double opt-in
de: Double-Opt-In-Verfahren
