Webform Mailchimp (8.x-5.7) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: Category
he: קטגוריה

en: Email
he: דוא"ל

en: Webform
he: טופס - Webform
