Webform Mailchimp (8.x-5.11) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Category
fa: دسته بندی

en: View
fa: مشاهده

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره
