Webform Mass Email (8.x-1.0-beta5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Webform
pt: Formulário

en: Log emails
pt: Guardar informação dos emails no registo

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
pt: A execução do cron não pode exceder o limite de tempo de execução definido pelo PHP que é de %max segundos.
